Upał i skwar z nieba,
Ma swoje dobre strony,
Sukienki przeprosiły,
Dziewczyny oraz matrony!
Miast w spodniach paradować,
Przez prawie roczek cały
Z powodu temperatur
Przewiewne tiule wdziały.
Milsze dla oka widoki,
Mówię to bez wahania!
Urodę i powab Polek
Żar przepięknie odsłania:-)
PS. Dziś mecz Norwegia Francja,
Murem za Norwegami!
We Francji sami Murzyni,
Ja jestem za białasami:-)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Komentować każdy może, nigdy tego nie wymaże!