Zełenski wielokrotnie obrażał Polskę i mimo prób załagodzenia problemu przez Prezydenta RP, wybrał konfrontację. Kto tego nie widzi jest albo ślepy, naiwny, lub do bólu cyniczny.
Prezydent odebrał Order, a towarzystwo którego wpływy, szczęściem odeszły w niepamięć, a które miało ogromny wpływ na opinię publiczną naszego kraju jeszcze kilka lat temu, sięgnęli po dawno zgrany scenariusz, organizując obywatelską akcję, dezawuującą decyzję Prezydenta.
List w którym wnioskują o przyznanie "orderu obywatelskiego" Zełenskiemu, to żałosna próba zaistnienia obywateli którzy w większości odeszli do historii, a jak się zapisali?
Proszę poczytać listę sygnatariuszy i ocenić samemu.
PS. Dodatek czwartkowy, ot takie warjacje na wakacje, Tutanchamon i Razmzes II, też byli pod tomografem.

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Komentować każdy może, nigdy tego nie wymaże!