25 czerwca 2026

Bez trzymanki!!!

Czy wiedzą Państwo, że lekarz Dawid, koordynator SORu w Szpitalu Południowym ma tytuł magistra lekarza, bo ukończył prywatną szkołę lekarską „Łazarskiego”. 
Nie miałem świadomości, że doczekaliśmy czasów kształcenia lekarzy na prywatnych uczelniach, które obok specjalistów od marketingu, prawników i inżynierów zabrały się również za kształcenie lekarzy! Hm, s wszystko to pod jednym prywatnym szyldem „Łazarski”, czyż to nie jest kolejna afera?

Poniżej list, dra Emila w sprawie nieprawidłowości w Szpitalu Południowym wysłany do Prezydenta Trzaskowskiego, prawie rok temu. 







Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentować każdy może, nigdy tego nie wymaże!

Upałek!

Upał i skwar z nieba, Ma swoje dobre strony, Sukienki przeprosiły, Dziewczyny oraz matrony! Miast w spodniach paradować, Przez prawie roczek...