Czy wiedzą Państwo, że lekarz Dawid, koordynator SORu w Szpitalu Południowym ma tytuł magistra lekarza, bo ukończył prywatną szkołę lekarską „Łazarskiego”.
Nie miałem świadomości, że doczekaliśmy czasów kształcenia lekarzy na prywatnych uczelniach, które obok specjalistów od marketingu, prawników i inżynierów zabrały się również za kształcenie lekarzy! Hm, s wszystko to pod jednym prywatnym szyldem „Łazarski”, czyż to nie jest kolejna afera?
Poniżej list, dra Emila w sprawie nieprawidłowości w Szpitalu Południowym wysłany do Prezydenta Trzaskowskiego, prawie rok temu.

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Komentować każdy może, nigdy tego nie wymaże!