Nie minął rok, a kraj nasz znowu na równi pochyłej, ech ci "fachowcy" z PO, szkoda gadać.
Nie, nie, nie mam zamiaru podejmować dalszych komentarzy polityczno-krajowych.
Jak sobie mądrale wybraliście tak macie, koniec kropka.
Kryzys w stosunkach z Ukrainą, nie proszę Szanownych, to nie gwałtowna i nie przemyślana eskalacja Prezydenta Nawrockiego, ale konsekwencja ...
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Komentować każdy może, nigdy tego nie wymaże!