Kilka lat z rzędu nie było okazji, a i pogoda zniechęcała. W tym roku, może w środę, albo czwartek?
Zobaczymy, jak humor i ochota dopiszą.
Kryzys w stosunkach z Ukrainą, nie proszę Szanownych, to nie gwałtowna i nie przemyślana eskalacja Prezydenta Nawrockiego, ale konsekwencja ...
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Komentować każdy może, nigdy tego nie wymaże!