Zaprzysiężenie i przemówienie nowego Prezydenta za nami.
Wystąpienie Prezydenta wspaniałe!
W historii Wolnej Polski unikalnie Wielkie!
Dobrze to wróży na przyszłość.
Kryzys w stosunkach z Ukrainą, nie proszę Szanownych, to nie gwałtowna i nie przemyślana eskalacja Prezydenta Nawrockiego, ale konsekwencja ...
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Komentować każdy może, nigdy tego nie wymaże!