Gang Olsena rządzi nami!
W kraju wielka rozpierducha!
Więc igrzyska trzeba zacząć,
Bo to gawiedź udobrucha!
Kryzys w stosunkach z Ukrainą, nie proszę Szanownych, to nie gwałtowna i nie przemyślana eskalacja Prezydenta Nawrockiego, ale konsekwencja ...
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Komentować każdy może, nigdy tego nie wymaże!