28 sierpnia 2025

Rada Gabinetowa

Wczorajsza Rada Gabinetowa, to kolejna wtopa Tuska. Prezydent odpytywał, a Tusk jak to on,  próbował wyświechtanych sztuczek. 
Najzabawniejszy był wic z wiatrakami, kiedy to Don Kichot Donio bęc z wiatrakami, a Prezydent, o wiatrakach to możemy, ale teraz nie miejsce i pora. Tusk podkulił ogon i jak skarcony uczniak wycofał się do oślej ławki. 
Świetne, zwłaszcza, że Profesor o pokolenie młodszy od ucznia i w polityce dopiero od roku, albo i mniej:-)))




Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentować każdy może, nigdy tego nie wymaże!

Pamięć?

Kryzys w stosunkach z Ukrainą, nie proszę Szanownych, to nie gwałtowna i nie przemyślana eskalacja Prezydenta Nawrockiego, ale konsekwencja ...